Provus Base Theme (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
