Provus Base Theme (1.0.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: White
oc: Blanc

en: small
oc: pichon

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
