Provus Base Theme (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
