Provus Base Theme (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Save
ast: Guardar

en: Header
ast: Encabezáu
