Provus Base Theme (1.0.0) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Save
da: Gem

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: White
da: Hvid

en: Next page
da: Næste side

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Dates
da: Datoer

en: Edit %title
da: Redigér %title

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Account menu
da: Kontomenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Previous page
da: Forrige side

en: Dark
da: Mørkt

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Last page
da: Sidste side

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Footer fourth
da: Sidefod fjerde

en: Site header
da: Sidehovede

en: First page
da: Første side
