Provus Base Theme (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Save
eo: Konservu

en: Header
eo: Kaplinio

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda
