Provus Base Theme (1.0.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Save
et: Salvesta

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Display options
et: Kuva valikud

en: White
et: Valge

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Edit %title
et: %title muutmine

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Footer fifth
et: Viies jalus
