Provus Base Theme (1.0.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: White
he: לבן

en: Next page
he: הדף הבא

en: View %title
he: %title ההיבט

en: Dates
he: תאריכים

en: Edit %title
he: עריכת %title

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Back to Administration
he: חזרה לניהול
