Provus Base Theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Save
id: Simpan

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: White
id: Putih

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: medium
id: sedang

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: Dates
id: Tanggal

en: Edit %title
id: Sunting %title

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Last page
id: Halaman terakhir

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Site header
id: Kepala situs

en: First page
id: Halaman pertama

en: Back to Administration
id: Kembali ke Administrasi
