Provus Base Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Save
is: Vista

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Next page
is: Næsta síða

en: small
is: smátt

en: large
is: stórt

en: Dates
is: Dagsetningar

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
