Provus Base Theme (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Dates
ka: თარიღები
