Provus Base Theme (1.0.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Save
lt: Saugoti

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: White
lt: Baltas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Dates
lt: Datos

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Light
lt: Šviesi

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė
