Provus Base Theme (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
