Provus Base Theme (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Save
sl: Shrani

en: Header
sl: Glava

en: White
sl: Bela

en: Dates
sl: Datumi

en: Edit %title
sl: Urejaj %title
