Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Site header
cs: Hlavička webu
