Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
