Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
