Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Footer fifth
fi: Viides alatunniste
