Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
