Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
