Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
