Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė
