Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Footer fourth
ro: Al patrulea subsol

en: Site header
ro: Antet sit

en: Footer fifth
ro: Al cincilea subsol
