Provus EDU Theme (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Icon set
vi: Tập biểu tượng
