Provus EDU Theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Site header
id: Kepala situs
