Provus EDU Theme (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
