Provus EDU Theme (1.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Footer first
pt: Primeiro rodapé

en: Footer second
pt: Segundo rodapé

en: Footer third
pt: Terceiro rodapé

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: Footer fourth
pt: Quarto rodapé

en: Site header
pt: Cabeçalho do site

en: Featured top
pt: Destaque no topo

en: Featured bottom first
pt: Primeiro destaque inferior

en: Featured bottom second
pt: Segundo destaque inferior

en: Featured bottom third
pt: Terceiro destaque inferior

en: Footer fifth
pt: Quinto rodapé
