Provus EDU Theme (1.0.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Sidebar first width
sv: Bredd på första sidospalt

en: Sidebar second width
sv: Bredd på andra sidospalt

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Footer fourth
sv: Fjärde sidfot

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Featured top
sv: Framhävd överst

en: Featured bottom first
sv: Framhävd först längst ned

en: Featured bottom second
sv: Framhävd andra längst ned

en: Featured bottom third
sv: Framhävd tredje längst ned
