Provus EDU Theme (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Primary menu
az: Əsas menyu
