Provus EDU Theme (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas
