Provus EDU Theme (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Site header
it: Intestazione del sito
