Provus EDU Theme (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
