Paragraphs Stats (1.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Field
de: Feld

en: No data.
de: Keine Daten.

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Edit link
de: ‚Bearbeiten‘-Link

en: Export to CSV
de: In CSV exportieren

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
