Paragraphs Stats (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Field
es: Campo

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Edit link
es: Enlace de edición
