Paragraphs Stats (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: No data.
fa: هیچ داده ای وحود ندارد.

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
