Paragraphs Stats (1.0.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Field
pl: Pole

en: No data.
pl: Brak danych.

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Paragraphs
pl: Akapity
