Paragraphs Stats (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Field
ru: Поле

en: No data.
ru: Нет данных.

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Export to CSV
ru: Экспорт в CSV-файл

en: Paragraphs
ru: Параграфы
