Paragraphs Stats (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Field
sk: Pole

en: No data.
sk: Žiadne údaje

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Edit link
sk: Upraviť link
