Paragraphs Stats (1.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Field
sv: Fält

en: No data.
sv: Ingen data

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
