Paragraphs Stats (1.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Field
uk: Поле

en: No data.
uk: Немає даних.

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Paragraphs
uk: Абзаци
