Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Product
fa: محصول

en: File system path
fa: مسیر سیستم فایل

en: Publish
fa: انتشار
