Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: File system path
hi: फ़ाइल सिस्टम पथ

en: Publish
hi: प्रकाशित करें
