Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Languages
eo: Lingvoj

en: File system path
eo: Vojprefikso de sistemaj dosieroj

en: Publish
eo: Publikigu
