Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Insert
nn: Set inn

en: Update
nn: Oppdater

en: Languages
nn: Språk

en: Product
nn: Vare
