Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Update
se: Ođasmahte

en: Languages
se: Gielat

en: Publish
se: Almmut
