Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Languages
sq: Gjuhët

en: File system path
sq: Shtegu i sistemit

en: Publish
sq: Publiko
