Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
