Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
