Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Insert
pl: Wstaw

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Languages
pl: Języki

en: Product
pl: Produkt

en: File system path
pl: Ścieżka systemowa

en: Publish
pl: Publikuj

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja
