Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Insert
da: Indsæt

en: Update
da: Opdatér

en: Languages
da: Sprog

en: Product
da: Produkt

en: File system path
da: Filsystemsti

en: Publish
da: Udgiv

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger
